רשת חברתית לאופנה הוקמה ע"י 2 פאשניסטות ישראליות

יוזמה של 2 פאשוניסטיות ישראליות – הילה אנג'ל וליה כסלו. השתיים הצליחו לגייס מימון מקרן ההון סיכון הירושלמית JVP ובימים אלה, שנתיים אחרי שהגו את הרעיון, הן משיקות רשת חברתית בינלאומית שהוכתרה לאחרונה על ידי מגאזיני האופנה המובילים בארה"ב כמיזם האופנה ה"חם". גם ג'ון ריברס בתוכנית fashion police בערוץ E ראיינה אותן במסגרת כתבה על שבוע האופנה.

רקע: http://www.wishi.me/home היא רשת חברתית שעלתה לאויר רק לפני כחודשיים ומאפשרת לכל אחת ואחד ליצור ארון בגדים ווירטואלי בצורה מהירה ופשוטה, שבאמצעותו חברים וסטייליסטים בקהילת WiShi עוזרים אחד לשני להחליט מה ללבוש לאירועים שונים בחייהם, החל מסטיילינג לבי"ס/עבודה ועד סטיילינג לדייט, מסיבה וכו.

WiShi מאפשרת הצצה לארונות בגדים וסטיילינג של אנשים מכל רחבי העולם ואפשרות לסטייליסטים צעירים וותיקים לייצר תיק עבודות ווירטואלי ולתור אחר לקוחות פוטנציאליים. בתי ספר לאופנה מובילים בארה"ב הבינו את הפוטנציאל והתחילו להפנות סטודנטים להשתמש ב WiShi כחלק מההתנסות האמיתית בכישוריהם וביכולת לייצר תיק עבודות וירטואלי ואף לאתר אחר לקוחות פוטנציאלים.

אז איך זה בדיוק עובד?

עם Wishi אפשר לבנות ארון בגדים המורכב מפריטים שונים שמוצעים באפליקציה או לחילופין להעלות תמונות של פריטים שיש לכן כבר בארון הביתי, להציץ בארונות של משתמשים אחרים (כולל של אייקוני אופנה), ולבנות לעצמכן תלבושת מכף רגל ועד ראש, כולל 'אקססוריז'.

כן ניתן להוסיף פריט שאהבתן במיוחד לרשימת המשאלות האישית שלכן ואף לשתף זאת עם החברים על מנת שכולם יידעו איזו מתנה אתן הכי רוצות לקבל ביום ההולדת הבא שלכן. ראיתן פריט שמצא חן בעיניכן בארון של מישהו אחר? תוכלו בקלות להוסיף אותו לארון הווירטואלי שלכן. בנוסף, האפליקציה גם מציעה זירת מסחר, במסגרתה משתמשים יכולים לרכוש או להחליף פריטי אופנה עם משתמשים אחרים. האפליקציה מאפשרת לגלות "לא רק מה מסתתר בארון הבגדים של החברות והחברים שלך ומה אתם יכולים להשאיל מהם, אלא גם להציץ בארונות של בחורות מיפן, הודו וברזיל, להחליף איתן בגדים ולקבל מהן פידבקים על סטיילינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *