בן האש ובת המים 5

רשת האינטרנט מכילה מאגר עצום של ידע מכל התחומים, כל תחום שניתן להעבירו דרך מדיה הוא בר השגה תחת רשת האינטרנט הנרחבת.

הרשת מלאה בתחומים שונים ובהם טקסטים רבים בעלי מידע רב, תמונות וסרטוני פלאש או משחקים אונליין והגישה למאגרים אלו הינה חופשית.

קיים מאגר ענק של משחקי אונליין הפועלים ללא צורך בהורדה או רכישת רישיון, משחקים אלו בנויים באמצעות טכנולוגיית הפלאש.

משחק בן האש ובת המים כמשחק פלאש

הצורך בהפעלת משחקים ברשת ללא התקנה וזמן המתנה הלך וגדל עם השנים, משחקי פלאש כמו משחק בן האש ובת המים הם משחקים חינמיים פשוטים והגישה אליהם מתבצעת מכל מקום ובכל זמן ללא הגבלה.

התפתחות עולם המחשבים הכולל הביא עימו פיתוחים רבים לטכנולוגיית הפלאש שבה משתמשים ברוב משחקי האונליין כיום.

אם בעבר הפלאש היה ברמה נמוכה ופחות איכותית, כיום הפלאש הינו ברמה גבוהה מאוד ולמרות שאינו מכיל תלת מימד אין זה מורגש בגלל הגרפיקה הססגונית והייחודית ושילוב מגוון הצבעים בתמונה פשוטה אחת.

טכנולוגיית הפלאש מאפשרת ליצור משחקים בעלי אפשרויות שונות מעבר לגרפיקה, האפשרויות הללו בין היתר באות לידי ביטוי במעבר שלבים ואיסוף נקודות.

מטרת המשחק בן האש ובת המים

בתחילת המשחק בן האש ובת המים מוצג מסך ובו תרשים של השלבים וכן מסומן כל פעם באיזה שלב של המשחק אנו נמצאים, ברגע שמתבצע מעבר שלב הוא מסומן בצבע והסימן עובר לשלב הבא.

השלבים הם מגוונים ומתאפיינים במבוכים פשוטים עם מכשולים לכל דמות, לדמות המים קיים מכשול והוא מי האש וכן המכשול של דמות האש הוא המים.

במהלך המשחק מוצגות הוראות בצד המסך אשר מאפשרות לשחקן לזהות את הסכנות שלפניו ולצלוח אותן ללא בעיה, אפשרות זו נועדה בעיקר למשתמשים החדשים בשלבים הראשונים על מנת לעזור בהבנתו של מהלך המשחק.

ישנם הוראות על המסך וכך המשתמש יודע ממה עליו להיזהר והיכן יוכל לעבור ללא סכנה, כמו כן ההוראות הללו הן בעיקר בשלבים הראשונים.

במהלך המשחק על השחקן לדלג מעל למים או לאש בהתאם לדמות ולצבוא יהלומים שבסופו של המשחק מעניקים ניקוד, הניקוד מדרג את השחקנים הטובים ביותר בטבלא.