הסיטואציה: אתם רואים קטע יפה ביוטיוב או איזה סרטון משעשע במאקו, רוצים להוריד אותה למחשב ולא יודעים איך? או שאתם רוצים להיות יצירתיים ולמקסס משהו או להלביש אפקטים באפטר לצורך יצירת קטע ויראלי וכו'... אבל - אתם צריכים לשם כך את וידאו המקור. או שסתם פשוט בא לכם לראוות את הוידאו על המחשב מבלי הפרעות. הפוסט הבא הוא בשבילכם...

בפוסט אני אציג כמה כלים פשוטים, דרכם ניתן להוריד בקלות קטעי וידאו מכל אתר. הבהרה: אם אתם בעלי אתרי הורדות \ סטרימינג ורוצים להוריד תוכניות מלאות על מנת להעלות אותן אח"כ לאתרי צפייה ישירה - הדבר אינו חוקי! ואנו באתר לא מעודדים דברים לא חוקיים!

אז נתחיל במדריך...

תוסף לפיירפוקס - Ant video downloader

הדרך הכי יעילה היא להוריד קטעי וידאו ע"י התוסף הנפלא הבא שמתלבש על פיירפוקס, כל שעליכם לעשות הוא להוריד אותו ולהתקין אותו מכאן.

לאחר ההורדה הפעילו את התוסף, ואז תוכלו לראות בחלקו העליון השמאלי של הדפדפן אייקון של גלובוס קטן עם נמלה עליו.

בכל פעם שתרצו להוריד וידאו - פשוט כנסו לעמוד שמנגן את הוידאו, לחצו על פליי, ולאחר מכן לחצו על האייקון בדפדפן שלכם.

האייקון יפתח חלון הורדה עם הוידאו המבוקש :)

*שימו לב שאתם לוחצים על ההורדה בזמן הוידאו עצמו ולא בזמן הפרסומות, אם תעשו כן - זה יוריד את הפרסומת.

Video2mp3

אם אתם רוצים להוריד שירים מיוטיוב ללא תוכנה ואונליין - האתר הבא בשבילכם!
http://www.video2mp3.net/

לאחר שנכנסתם לאתר אתם פשוט מעתיקים אתר כתובת הסרטון מיוטיוב לשדה הטקסט ולוחצים על CONVERT, האתר כבה יעשה את שאר העבודה... :-)YTconv

עוד אתר מעולה להורדה אונליין מיוטיוב הוא: http://ytconv.net/בנוסף לאתר הקודם, אתר זה מציע לכם הורדת שירים מיוטיוב ללא תוכנה, אך גם אפשרות להורדה של קטעי וידאו אונליין וגם בפורמטים ואיכויות שונות כפי שתרצו.

אלו שלושת הדרכים הפשוטות והטובות היותר להורדת קטעי וידאו ושירים מיוטיוב אונליין וללא תוכנה. אם יש שאלות לגבי המדריך - השאירו בטוקבטים ונשמח לענות :-)