ללמוד למבחן תאוריה יכול להיות מבלבל וקשה בגלל כל הפרטים והחוקים והתמרורים שצריך לזכור. יש לנו פתרון בשבילכם.

דרך הלימוד באתר "לילך תיאוריה"  מעודדת את התלמידים לענות על השאלות, ומתוך השאלה להגיע לחומר הלימוד. התלמיד עונה על שאלה אחת בכל פעם, ואם אינו יודע את התשובה, הוא מופנה בלחיצת כפתור לרמז - חומר הלימוד הרלוונטי בו נמצאת התשובה לשאלה.

בחומר הלימוד ימצא התלמיד משפטי המפתח המכילים טענה, הנחה, עיקרון, מסקנה או סיכום. משפטים אלו מודגשים בניגוד למשפטים אחרים.

בלחיצת כפתור נוספת מגיע התלמיד מיד לרמז מדויק יותר - פסקה קצרה בה נמצאת התשובה הנכונה. לאחר איתור התשובה בקלות וללא קושי, יחזור התלמיד לשאלה כדי לענות עליה נכונה בעקבות מה שלמד זה עתה.

עוד בחומר הלימוד ימצאו התלמידים תמונות, תרשימים, איורי קומיקס ועוד, שיסייעו להם להבין את החומר ולבדוק האם הבינו את הנאמר בפסקה. אמצעים חזותיים אלה יסייעו לתלמידים לענות על השאלות במבחן תאוריה במהירות ללא צורך בקריאה מעמיקה נוספת.  

בחומר הלימוד באתר לילך תיאוריה יש גם טבלאות לעזרת הלומד. טבלה היא אמצעי המחשה להצגת נתונים שונים בצורה ברורה לקורא על מנת להסיק מסקנות מן הנתונים המוצגים בה. הטבלה מקילה על התלמידים לקלוט את כותרות הטבלה, לקרוא את הנתונים ולהבין "מה קורה".

הטכניקה הזו, שהלומד בה מודרך לקלוט פסקאות קצרות ומהם להסיק את התשובה הנכונה, היא דרך לימוד בעלת תועלת רבה לתלמידים המתקשים להתמקד ולהתרכז במבחן תיאוריה.  

אז כנסו ללילך תיאוריה, התגברו על הקשיים ולמדו בהצלחה לבחינה!