איך מעצבים טבעות?

יש נשים שיודעות בדיוק איך תיראה הטבעת שלהן. הן רואות אותה בעיני רוחן, מתכננות אותה בראש וחולמות עליה כבר הרבה שנים ולכן כאשר הן באות אל חנות תכשיטים מהבורסה המטרה היא פשוט ליישם את הרעיון ולהוציא אותו אל הפועל. במקרים אלה התוצאה תהיה טבעות אירוסין ייחודיות בעלות אופי אישי ומותאמות בדיוק לטעם האישי. חלומות מתגשמים. יש נשים שחולמות על טבעת או תכשיט מעוצב בהשראת תמונה של תכשיט שראו בסרט, או על אצבעה של נסיכה אנגלית. לרוב אפשר לשחזר אותה כדי שזו תנוסס על אצבעך. כמו נסיכה. על ידי יעוץ נכון ובחירה מתאימה של היהלומים והאבנים התוצאה יכולה להיות גם מתאימה לתקציב שלכם. השלב הראשון בעיצוב התכשיט יהיה לשרטט סקיצה על נייר ולדאוג שמבחינת עיצוב היא תתאים לחלומך ויחד עם זה חשוב שהמעצב ידאג לכך שמבחינה טכנית היא תהיה חזקה ויציבה כך שתחזיק מעמד שנים רבות, ואף תוכלי להוריש אותה לבתך.

עיצוב קלאסי של טבעת אירוסין

כאשר מעצבים טבעת אירוסין קלאסית, ואין רעיון מדויק כיצד את חולמת שהיא תיראה אפשר להחליט על קווים עיקריים כמו למשל האם את רוצה עיצוב קלאסי, עדין, או אולי תעדיפי עיצוב אופנתי ובולט. כמו כן יש לבחור את סוג היהלום ואת אבני החן שרוצים לשלב ביחד איתו. כן יש להחליט על המתכת: האם תרצי טבעת אירוסין זהב לבן או שתעדיפי טבעת אירוסין זהב צהוב. כך שאפשר יהיה לעבוד עם הנתונים הבסיסיים. ייתכן שתמצאי את הטבעת האהובה עלייך מתוך מבחר התכשיטים של גיספן תכשיטים, ואולי תמצאי עיצוב קרוב ותשני בו פרט קטן. טבעת אירוסין קלאסית מעוצבת עם יהלום אחד בולט ומרשים והיא נקראת טבעת סוליטייר. אפשר גם לעטר אותה ביהלומים קטנים מסביב ועדיין לשמור על האופי הקלאסי העדין שלה. טבעות מודרניות ואופנתיות מופיעות במגוון רב של עיצובים לבחירתך.

רעיונות ייחודים בעיצוב

דברים נוספים שיש להביא בחשבון כאשר בוחרים טבעות אירוסין הוא צבע העור, אופי ואישיות וכמובן גם סגנון לבוש. כך שהטבעת תתאים לפי הצורך לסגנון סולידי או להיפך לסגנון לבוש ססגוני יותר. אם קונים טבעות אירוסין בהפתעה כדאי להציץ לקופסת התכשיטים של הארוסה ולהתרשם מן הסגנון האהוב עליה. אם אתם מתלבטים ואינכם יודעים היכן להתחיל תוכלו פשוט להתבונן במגוון הטבעות בחנות של גיספן תכשיטים ולשלב מספר רעיונות ביחד כדי לעצב את הטבעת המיוחדת שלכם. גם בתחום של טבעות נישואין יש מגוון גדול מאוד. למרות שבעבר הן היו זהות, דקות ופשוטות, היום אפשר למצוא גם בתחום זה עיצובים מרשימים ומיוחדים אם כי אלה יהיו תכשיטים ללא שיבוץ של אבנים.