עושים חיים

נופשחיי לילהאוכל ומסעדותהחיים היפיםשופינגאטרקציות

רשת חברתית לאופנה הוקמה ע"י 2 פאשניסטות ישראליות

רשת אופנה חברתית שהוקמה על ידי שתי פאשניסטות ישראליות צעירות במהלך מסע שופינג במילנו

גלית רוביניק - סוגי שמלות כלה

רצוי למדוד שמלות בסגנונות שונים בתור התחלה, ולסנן בדרך האלימינציה. לאחר מכן לערוך אבחנה דקה יותר בין השמלות, ולראות מה מוציא ממך יותר אופי כמו שאת אוהבת.

טיפים לאופנת גברים 2011

מספר עצות לבחירת מותגי יוקרה שישדרגו את הארון ואת המראה שלכם ופריטים נוספים ממגוון קולקציית אופנת גברים 2011

שופינג עם קניה חברתית ומבצעי דיל יומי

עדיף לי להגיד שקריטי לקחת בחלק בבחינה אופציונאלית על השפעת חברות קניה חברתית בטורקיה על הדרך שבה אנחנו צורכים כאמור, באותו רגע לאנשי מחקר שמחפשים במחקר נורמלי סיבות להצלחה של דיל יומי בארץ ולבחירה של אנשים לקנות הווה אומר לבצע קניה כספית.

שופינג של מכונות אוטומטיות

השיטה הכי סבירה על פי מה שאני יודע היא למצוא מכונות שתייה המספקות פורמלית משקאות קלים ולרכוש בהליך פשוטה שתייה איכותית, כיוון שבדרך זו ניתן לצמצם את עלות הפחיות לרמה הכי מינימלית האופציונאלית.

שופינג עם קניה חברתית

לאחרונה נתקלתי בהרבה בני אדם שמחפשים דרך לרכוש בזול באתרי אינטרנט ובכלל. עקב כך שיש בימים אלה טכנולוגיה מפותחת, קיימים המון מאתודות לקנות ולחסוך הוצאה כלכלית. כדי ליהנות מהרבה הזדמנויות לחסוך כסף, בלי ספק יש לבצע סקר שוק ולבחון את הנושא של אתרי קניה

איך בוחרים מתנות

כשאר קונים מתנות צריכים לקחת בחשבון את תגובתו של מקבל המתנה: האם הוא יאהב אותה ? האם המתנה תתאים לו ? האם הוא לא ייגש לחנות ויחליף אותה באמצעות פתק ההחלפה?

עד 80% הנחה במרכז "שלג" של למטייל

אירוע מכירה חד-פעמי בקבוצת "למטייל":"שלג" פותחת את עונת הסקי עם הנחות ענק יומיים של הנחות עד 80% במרכז "שלג" של "למטייל"