מאמרים

מחשבים ואינטרנטאוכלעסקים ופיננסיםחוק ומשפטתיירותלימודיםרוחניותתקשורת ומדיהבריאות ויופימשפחה וזוגיותבית וגןפנאי

כמה לא קל היום לקנות מחשב חדש

היום כדי לקנות מחשב חדש, איכותי ברמה כזאת שלא נצטרך לשוב איתו אל המעבדה בא קנינו את המחשב לשם תיקונו


מתוך: מחשבים ואינטרנט

כך תתקנו דלתות הזזה

בבתים רבים, דלתות הזזה מזכוכית מאפשרות גישה קלה לחדר, מרפסת. בניגוד לדלתות מסורתיות הנפתחים לרווחה, דלת מרפסת מסוג זה מנצלת מערכת של רצועות ורולים כדי לבצע מעבר מהיר וקל ממצב סגור ופתוח.

איך מעצבים טבעות?

יש נשים שיודעות בדיוק איך תיראה הטבעת שלהן. הן רואות אותה בעיני רוחן, מתכננות אותה בראש וחולמות עליה כבר הרבה שנים ולכן כאשר הן באות אל חנות תכשיטים מהבורסה המטרה היא פשוט ליישם את הרעיון ולהוציא אותו אל הפועל.

סלסלות פירות - מתנה באהבה

משמש כתום, שזיפים סגולים, בננה בצבעה ושקדים חומים מפוזרים או מונחים בצד. ענפים ירוקים של קישוט וככה נוצרים תחת ידינו סידורי פירות מרהיבים שהם מתנות נפלאות לכל אירוע.

ללמוד תיאוריה עם ליקויי למידה ולהצליח!

סובלים מקשיי קשב וריכוז? חושבים שאין סיכוי שתעברו מבחן תיאוריה? תחשבו שוב. האתר לילך תיאוריה מציע שיטה חדשה ללימוד קל ולהצלחה במבחן.

חישוב נפרד, חישוב מאוחד

בחודש נובמבר 2013, התכנסה ועדת השרים לענייני חקיקה ואישרה הצעת החוק לחישוב נפרד של המס לזוגות נשואים העובדים יחד, כתוצאה מכך, חישוב המס לזוגות הנשואים העובדים באותו עסק, יחושב החל מה-1 בינואר 2014, בנפרד.

SAP Business One בענן

מנוי חודשי לשימוש ב-SAP Business One בענן מאפשר להנות מכל היתרונות של SAP Business One בלי לבצע השקעת הון ראשונית וללא צורך בגיוס צוות מחשוב פנים ארגוני. גישה אל פתרון SAP B1 בענן שמתארח בחוות השרתים של אמיוס ומנוהל באופן מלא על ידי אמיוס מקנה לך לך

באיזה גיל אפשר להתחיל?

רוצים לדעת מתי תוכלו לגשת לטסט? ואולי בעצם למבחן תיאוריה? כמה שיעורים צריך ללמוד כדי לגשת לטסט? ואם אני לומד נהיגה על רכב דו-גלגלי? כל המידע שאתם צריכים נמצא במאמר זה.

מקצועות מעשיים חוזרים בגדול

בימים אלו של פיטורים בכל מיני מקצועות. צצה השאלה איפה יהיה יותר קשה לפטר אותי ואיפה יהיה לי יותר יציבות כלכלית....

פריצת רכבים בתל אביב

פורץ רכבים הכרחי לימים בהם נתקענו מחוץ לבית או לעסק. אריה המנעולן פורץ רכבים בצורה מהירה ויעילה בכל מקום בו תהיו.

תיאוריה - דברים שצריך לדעת

אספנו בשבילכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על בחינת התיאוריה. נביא כאן 10 שאלות שכולם שואלים לגבי מבחן תיאוריה ונענה עליהן בקצרה: