מאמרים

מחשבים ואינטרנטאוכלעסקים ופיננסיםחוק ומשפטתיירותלימודיםרוחניותתקשורת ומדיהבריאות ויופימשפחה וזוגיותבית וגןפנאי

ללמוד תיאוריה עם ליקויי למידה ולהצליח!

סובלים מקשיי קשב וריכוז? חושבים שאין סיכוי שתעברו מבחן תיאוריה? תחשבו שוב. האתר לילך תיאוריה מציע שיטה חדשה ללימוד קל ולהצלחה במבחן.

באיזה גיל אפשר להתחיל?

רוצים לדעת מתי תוכלו לגשת לטסט? ואולי בעצם למבחן תיאוריה? כמה שיעורים צריך ללמוד כדי לגשת לטסט? ואם אני לומד נהיגה על רכב דו-גלגלי? כל המידע שאתם צריכים נמצא במאמר זה.

תיאוריה - דברים שצריך לדעת

אספנו בשבילכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על בחינת התיאוריה. נביא כאן 10 שאלות שכולם שואלים לגבי מבחן תיאוריה ונענה עליהן בקצרה:

בחינת התיאוריה - נכון או לא נכון

ניגשים לבחינת התיאוריה? רוצים לדעת היכן נבחנים? ומה קורה עם נכשלים? כל התשובות במאמר שלנו.

למה כדאי לגשת ללימודי רפואה בליטא

מדי שנה יוצאים יותר ויותר סטודנטים ישראליים ללימודים בחו"ל, ואילו ליטא נמנית ללא ספק על האפשרויות המועדפות עבור לימודי רפואה באירופה.

TOEFL - כל העולם לרגליכם

מדינת ישראל היא לא מקום שקל או פשוט לחיות בו, לא מבחינה ביטחונית, לא מבחינה תרבותית ובטח שלא מבחינת אפשרויות הכלכלה והפרנסה בה. רבים מאיתנו חשים זאת על בשרנו, וגם אם איננו בגדר רעבים ללחם או נזקקים לסיוע מרשת רווח

מבחן טופל - זוהי שעת מבחן

המחשבה על העתיד צריכה לבוא, באופן רציונאלי, בעבר וזאת מכיוון שההווה הוא כבר העתיד מבחינת אתמול. אם הלוגיקה הזו מסובכת, למי שאיננו פילוסוף או בעל הבנה מתמטית, בוודאי תוכלו להבין עד כמה הצורך במעבר בחינה באנגלית מורכבת ומסובכת למי שחי בישראל

על מבחן טופל , לימודים אקדמאיים ותארים מתקדמים

לימודים אקדמאיים בארצות השונות בחו"ל

חרדת בחינות: לפני שהחרדה שוברת אותך - גלה את הדרך לשבור את האמא'שלה!

נחשף סוד המנגנון שאחראי לכישלונות שלך בבחינות: עם כל התנסות חוזרת בחרדת הבחינות המשתקת הסימפטומים מחמירים, אבל למעשה, ה"אמא" של חרדת הבחינות מצויה במעגל קסמים צפוי מראש. בואו לגלות כיצד שוברים את המעגל הזה בקלות!

יתרונות ידיעת השפה הצרפתית

ידיעת שפה בינלאומית היא תמיד יתרון ניכר. מעבר לעובדה כי צרפתית היא שפת האהבה והרומנטיקה בידי רבים בעולם, הצרפתית היא שפה בינלאומית והיא מדוברת על ידי מספר רב של אנשים ברחבי העולם.