מאמרים

מחשבים ואינטרנטאוכלעסקים ופיננסיםחוק ומשפטתיירותלימודיםרוחניותתקשורת ומדיהבריאות ויופימשפחה וזוגיותבית וגןפנאי

קצת על אסטרולוגיה

תורת האסטרולוגיה הינה תורה ישנה על פיה חושבו תזוזות הכוכבים המורגשים על האדם בפרט ועל האנושות כולה. עוד בעבר הרחוק ידע האדם שכמו שהשמש משפיעה ומודיעה לאדם שעכשיו הזמן להתעורר, כך גם שאר הכוכבים משפיעים עליו, ועל כך נרחיב בהמשך. אנו בני האדם יודעים ש

אימון אישי - אומץ

בעיני, הדבר החשוב ביותר כאשר באים לדון בנושא של אימון אישי, זה אומץ. לפני שאתם שואלים מה הכוונה, אני כבר מסביר: אימון אישי עוסק בשאלה מה אני רוצה להשיג בחיים שלי ומה אני רוצה בשביל עצמי. השאלות הבאות יהיו כמובן, מה אני צריך לעשות בשביל להשיג את זה

קלפי טארוט

ארבעת היסודות בקלפי הטארוט

גרפולוגיה - ככלי להבנת נפש האדם

גרפולוגיה הינה כלי איבחוני רב טיפול, הגרפולוגיה הינה כלי אבחוני בלבד ורק אמצעי להשגת המטרה, כשהמטרה הינה עזרה והבנה של נפש האדם, האדם עצמו הוא מושא הדיון , ואילו הגרפולוגיה , דרך האבחון הגרפולוגי הינה רק דרך לעזור לאדם להבין את הנפש ולמה היא זקוקה.

אבנים עם לב אדם

מקומן של האבנים הטובות במקורות היהדות בתיאור העתיד נגזר מהמשקל המיוחס להן בחיי היומיום, מתפקידן החברתי וממעמדן הסמלי והמאגי. ננסה לגלות מזער מעולמן הקסום של האבנים, תוך התמקדות באבן השתייה ובאבני החושן.

תטא הילינג - מה זה? איך עובדים עם זה?

אז איך מתקדמים בחיים עם תטא הילינג?

החזרת אהבה

פעם כאשר כל נושא האהבה , היה נשמר בסודי סודות, ואף אחד לא העז לומר את אשר על לבו בנושא האהבה, הגבר ואישה היו מתחתנים כי ככה קבעו ההורים, או ככה קבע המשדך, ולא משנה מה היו הרגשות בפנים.